Викладацький склад

Професорсько-викладацький склад кафедри - 24 викладачі, з них: 3 доктори наук, 3 професори, 18 кандидатів наук, 17 доцентів

Викладачі кафедри

Федорович Олег Євгенович
Федорович Олег Євгенович
зав. кафедрою, д.т.н., професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки 2016 р, академік вищої школи Украіни
Губка Сергій Олексійович
Губка Сергій Олексійович
доцент, к.т.н, доцент заст. зав. каф. по навчальному процесу
Малєєва Ольга Володимирівна
Малєєва Ольга Володимирівна
професор, д.т.н., професор
Прохоров Олександр Валерійович
Прохоров Олександр Валерійович
професор, д.т.н.
Момот Мирослав Олександрович
Момот Мирослав Олександрович
доцент, к.т.н, доцент заст. декана
Яшина Олена Сергіївна
Яшина Олена Сергіївна
доцент, к.т.н, доцент заст. декана
Єременко Наталія Валентинівна
Єременко Наталія Валентинівна
доцент, к.т.н.
Юркевич Аліна Юріївна
Юркевич Аліна Юріївна
ст. викладач
Малєєва Юлія Анатоліївна
Малєєва Юлія Анатоліївна
доцент, к.т.н.
Лещенко Олександр Борисович
Лещенко Олександр Борисович
доцент, к.т.н., доцент
Міланов Михайло Володимирович
Міланов Михайло Володимирович
доцент, к.т.н., доцент
Губка Олексій Сергійович
Губка Олексій Сергійович
доцент, к.т.н., доцент
Попов Андрій В’ячеславович
Попов Андрій В’ячеславович
доцент, к.т.н., доцент
Головань Костянтин Владиславович
Головань Костянтин Владиславович
доцент, к.т.н., доцент
Кулик Юрій Олексійович
Кулик Юрій Олексійович
доцент, к.т.н., доцент
Соляник Тетяна Миколаївна
Соляник Тетяна Миколаївна
доцент, к.т.н.
Рева Олександр Анатолійович
Рева Олександр Анатолійович
доцент, к.т.н., доцент
Смідович Леонід Сергійович
Смідович Леонід Сергійович
доцент, к.т.н., доцент
Лещенко Юлія Олександрівна
Лещенко Юлія Олександрівна
доцент, к.т.н.
Елізева Аліна Володимирівна
Елізева Аліна Володимирівна
доцент., к.т.н.
Западня Ксенія Олегівна
Западня Ксенія Олегівна
доцент, к.т.н., доцент
Коновалова Олена Вікторівна
Коновалова Олена Вікторівна
асистент
Сломчинский Олег Вікторович
Сломчинский Олег Вікторович
ст. викладач, к.т.н.
Філатова Антоніна Анатоліївна
Філатова Антоніна Анатоліївна
ст. викладач

Навчально-допоміжний персонал

Пісклова Тетяна Сергіївна
Пісклова Тетяна Сергіївна
завідувач лабораторіями
Гудзенко Валерій Федотович
Гудзенко Валерій Федотович
інженер 1 категорії
Бодрова Валентина Леонідівна
Бодрова Валентина Леонідівна
інженер 1 категорії
Неліпа Павло Миколайович
Неліпа Павло Миколайович
інженер 1 категорії
Лебединська Світлана Борисівна
Лебединська Світлана Борисівна
інженер 1 категорії
Подоляка Наталія Володимирівна
Подоляка Наталія Володимирівна
старший оператор
Світлик Олена Павлівна
Світлик Олена Павлівна
старший оператор